Kategorileri Aç / Kapat

Facebook Messenger'a Harika Yenilikler Geliyor

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Facebook Messenger Logo
Facebook'un anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger, birçok kişi tarafından kullanılıyor. Bu yüzden de gelişimine devam eden servise, yepyeni özellikler gelecek. İlk yenilik, koyu arayüz modu olarak tanımlanabilir. Yani koyu tasarım bazı ülkelerde denenmeye başlandı bile. Şu an sadece belirli kitlede test edilse de, yakında herkes için aktive edilecek gibi görünüyor. Bunun, pil ömrünü de koruyacak bir yenilik olacağı dile getirilebilir.

Messenger'da Mesaj Geri Almak da Mümkün Olacak!


Facebook Messenger Koyu Arayüz

Diğer yenilik ise, mesajı geri alma özelliği. Yani karşı tarafa yanlışlıkla gönderdiğiniz metin veya fotoğrafı 10 dakika içerisinde geri alabileceksiniz. Şu an bazı ülkelerde denemeye açık olsa da, henüz Türkiye'de aktif değil. Kısa süre içerisinde Türkiye'de de ilgili özelliğin aktif olması bekleniyor.

Bugün baktığımızda, birçok anlık mesajlaşma uygulaması mevcut. Ancak pratik ve hızlı olmasından ötürü milyonlarca insan Messenger'ı tercih ediyor. Bu yeniliklerle birlikte, uygulamanın kullanıcı sayısında sağlıklı bir artış gerçekleşmesi de olası görünüyor. Bakalım, bunu zamanla hep beraber görüyor olacağız.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: