Kategorileri Aç / Kapat

Tasarımcı mısınız? TemplateMonster ile Para Kazanabilirsiniz!

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Tasarımcı mısınız? TemplateMonster ile Para Kazanabilirsiniz!
TemplateMonster, bu marka kulağa nasıl geliyor? Birçok kişinin bildiği üzere, binlerce şablona ev sahipliği yapan bir firma. 15 senelik bir tecrübe, bakın, bu dile kolay! TemplateMonster, kısaca onlarca CMS altyapısı için binlerce, hatta on binlerce şablon sunan mükemmel bir lokasyon bizler için. TemplateMonster'da tasarımlar düzenli bir şekilde ekleniyor ve bu yüzden binlerce şablona ev sahipliği yapıyor bu dev şirket.

Aslında birçok benzeri plâtform var ancak TemplateMonster gibi kendisini işine adamış, bu sektöre fokuslanmış şirket sayısı oldukça az. Bir kahve alın ve bize kulak verin, hemen şimdi. Evet, hemen şimdi bize kulak verin. Çünkü söyleyeceklerimiz önem arz ediyor.

Tasarımcı mısınız? TemplateMonster ile Para Kazanabilirsiniz!

TemplateMonster kesinlikle sizlerin para kazanmasına olanak tanıyacak önemli bir oluşum. Şimdi ise resmi olarak bunu yapıyorlar. Yani Marketplace sayfasına giderek, detayları inceleyebilir ve siz de ürünlerinizi satarak bu işten "gerçek" para kazanabilirsiniz. Elbette, ne kadar para kazanacağınızı yine siz belirleyeceksiniz. Akabinde, yaptığınız tasarımların kalitesi, kazancınızın seviyesini belirleyecek.

Peki bu nasıl olacak? Yapılması gerekenler çok zor değil. Buraya tıklayarak nasıl ilerleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Tasarımlarınızın kalitesi, alacağınız yorumlar ve insanların bu tasarımlarınızı satın alma durumu, belirleyecek kazanacağınız o paraları! Siz eğer ki hak ettiğine inandığınız bir tasarımınızı satma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, biraz dinlenin. Çünkü TemplateMonster artık dediğimiz gibi resmi olarak dijital bir pazar olmuştur. Yani TempleMonster vasıtası ile tasarımlarınızı daha kolay ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Tasarımcı mısınız? TemplateMonster ile Para Kazanabilirsiniz!

Tasarım, bir hayal kurmaktır. Herkes bunu yapamaz ve şu an verdiğiniz tüm emeklerin sadece siz, kendiniz farkındasınız. Yani güzel tasarımlarınız olduğunu siz biliyorsunuz, fakat bu biraz üzücü. Yani neden binlerce insana ulaşmayasınız? TemplateMonster vasıtası ile tasarımlarınızı ilgili birçok insana ulaştırabilirsiniz. Bunu yapmak o kadar da zor değil. Hem güvenli, hem para kazanabileceğiniz bir platform. İnsan daha başka ne ister ki? Detayları öğrenin ve bugün tasarımlarınızı hazırlamaya, arşivlemeye başlayın. Detaylar için hemen bugün TemplateMonster adresini ziyaret edebilirsiniz.

TemplateMonster’ın bir blog sayfası da mevcut. Sevgili editör arkadaşımız Oksana tarafından yazılan içeriklere, kaleme alınan content’lere göz atmak için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır. TemplateMonster’ın Türkiye çapında yaptığı işlerden ötürü kendilerini takdir ediyoruz.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: