Kategorileri Aç / Kapat

Rampage: Büyük Yıkım Filmi için İlk Tanıtım Videosu Geldi

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Rampage: Büyük Yıkım
Dwayne Johnson, aksiyon dozu yüksek yeni filmi Rampage: Büyük Yıkım ile bir kez daha dünyayı kurtarmak için kolları sıvıyor. 80'li yıllarda aynı isimli popüler bir atari oyunundan beyaz perdeye uyarlanan film, izleyicilere heyecanı yüksek tutup aksiyon dolu bir macera vadediyor.

Rampage: Büyük Yıkım için İlk Fragman


Rampage: Büyük Yıkım Fragman

Filmde goril George ile güven dolu bir iletişime sahip olan primatolog olan Davis Okoye (Dwayne Johnson), insanlar yerine hayvanlar ile daha iyi bir bağ kuruyor.

Ancak hiç beklenmedik ve izinsiz bir deney ile her şey alt üst oluyor. Bu deney hayvanların genetik yapısını değiştirerek, onları devasa boyutlarda büyütüyor ve agresifleştiriyor. Hayvanlar Chicago'da terör estirirken, kahramanımız da çözüm yollarını bulmaya çalışıyor.

Başrolde yer alan Dwayne Johnson'a Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid ve Matt Gerald gibi isimler eşlik ediyor. 20 Nisan 2018'de vizyona girecek olan Rampage: Büyük Yıkım filmi için paylaşılan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: