Kategorileri Aç / Kapat

iPhone X, Güney Kore'de 3 Dakikada Tükendi

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


iPhone X
Apple'ın tanıtımıyla birlikte büyük ses getiren ve yenilikçi özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefonu iPhone X, Güney Kore'de ön siparişe açıldıktan kısa bir süre içerisinde tükendi. Samsung ve LG'nin ana vatanı Güney Kore'de 3 dakikada tükenen akıllı telefon, satış rakamları konusunda beklenen değerlerin oldukça üzerine çıkacak gibi duruyor.

iPhone X, Güney Kore'de Kısa Sürede Tükendi


iPhone X, Güney Kore'de 3 Dakikada Tükendi

Güney Kore'nin tanınan mobil operatörü SK Telecom, yaptığı açıklama ile iPhone X modellerinin 3 dakikada satıldıklarını açıkladı. Ek olarak gümüş renkli modelin sadece bir dakika içinde tükendiği de belirtilenler arasında. iPhone 7 modelinin de çıktığı zaman 20 dakika içinde tükendiğini belirtelim.

Güney Kore'ye ilk etapta gönderilen iPhone sayısı 150.000 adet civarı olmakla birlikte KT Corp ve LG Uplus dahil diğer operatörler de bir kaç dakikada tükettiklerini açıkladılar. Güney Kore'de 64 GB'lık versiyonun 1.237 dolar fiyatla satılan akıllı telefon için bu yılın en çok satan telefonları arasında olacağına kesin gözüyle bakılıyor. iPhone X, ülkemizde de 24 Kasım'dan itibaren satışa sunulacak.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: