Kategorileri Aç / Kapat

Razer, Yeni Klavyesini Satışa Sundu: Cynosa Chroma (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Razer Cynosa Chroma
Oyuncu donanımları geliştiren ve bu alanda öne çıkan firmalardan biri olan Razer, düşük bütçeli ürün arayanlar için yeni klavyesinin duyurusunu gerçekleştirdi. Cynosa Chroma isimli klavye, mekanik olmamakla birlikte yumuşak normal tuşlara sahip. Üstelik firmanın alışılan tasarım çizgisinde üretilen ürün, Chroma LED aydınlatma sistemiyle geliyor.

Razer Cynosa Chroma Özellikleri ve Fiyatı


Razer Cynosa Chroma Özellikleri ve Fiyatı

Aydınlatma sistemi sayesinde kullanıcıların klavyelerini 16,8 milyon renk seçeneğiyle kişiselleştirme imkanı tanıyan Razer Cynosa Chroma, ayrıca istenirse her tuşu tek tek renklendirmeye de izin veriyor. Bunun yanı sıra "Overwatch, Quake Champions ve Diablo" gibi popüler oyunların özel aydınlatma profilleri de ürünün bünyesinde bulunuyor.

Ufak su dökülmelerine karşı dayanıklı olan oyuncu klavyesi, 24 bölgesi özel olarak aydınlatılabilen bölgesel aydınlatma özelliğine sahip Pro versiyonu ile de karşımıza çıkıyor.

Yeni oyuncu klavyelerinden Cynosa Chroma 60 dolar, Cynosa Chroma Pro ise 80 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler...


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: