Kategorileri Aç / Kapat

Microsoft Surface Book 2 Tanıtıldı (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Microsoft Surface Book 2
Microsoft, daha önceden piyasaya sürdüğü hibrit bilgisayar modeli Surface Book'un beğenilmesinin ardından yeni ikinci versiyonunu da duyurdu. Şık tasarım çizgisini koruyan Surface Book 2, performans güçlendirilmesinin yanı sıra sadece 13 inç değil, 15 inç boyutunda dokunmatik ekran seçeneğiyle de tercih edilebiliyor. Özel menteşe tasarımı ile geriye doğru katlanabilen ya da ekran çıkartılarak tablet formunda da kullanılabilen cihaz, Windows Hello giriş sistemi ve kulaklıklar için Dolby Atmos desteği ile geliyor.

Microsoft Surface Book 2 Özellikleri ve Fiyatı


Microsoft Surface Book 2 Özellikleri ve Fiyatı

13 inç boyutunda 3000×2000 piksel çözünürlük sunan ekran ile gelen Surface Book 2, gücünü 8. jenerasyon Intel Core i5 işlemcisi ve 8 GB RAM belleğinden alıyor. Ekran kartı tarafında da 6 GB'lık Nvidia GeForce GTX 1050 bulunuyor.

15 inç 3240×2160 piksel çözürünlük sunan ekran ile gelen versiyonda da, 4.2 GHz hızında çalışan 8. jenerasyon Intel i7-860U işlemci, 6 GB'lık Nvidia GeForce GTX 1060 ve 16 GB RAM bellek bulunuyor. Ayrıca cihazın önünde 5 MP, arkasında da 8 MP kamera bulunuyor.

Modellerde ortak olarak; 256 GB, 512 GB ya da 1 TB SSD depolama birimleri ve 17 saat batarya süresi, iki adet USB-A, bir adet USB-C ve SD kart okuyucu yer alıyor.

Microsoft'un stylus kalemi ve Surface Studio ile duyurulan kontrol tekerleğiyle de uyumlu olan Surface Book 2 modelleri, yurt dışında yaklaşık 1.500 dolar başlangıç fiyatıyla 16 Kasım'dan itibaren satışa çıkacak.

Microsoft Surface Book 2 Tanıtım VideosuBeğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: