Kategorileri Aç / Kapat

iPhone X'in Yeni Dinamik Duvar Kağıdı Göründü (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


iPhone X
2017'nin son aylarına damgasını vurarak, etkileyici bir giriş yapan ve lansmanından sonra Google'da en çok aranan akıllı telefonlardan biri haline gelen iPhone X, şüphesiz ki tüm Apple fanlarının merakla beklediği en yeni cihaz! Özellikle çıkışının ilk günü özelliklerine bayıldığımız bu telefonun, tahmini Türkiye fiyatı belli olduğunda ise ünlü caps sayfalarının bir numaralı konusu olmuştu. Nitekim tüm bu olaylara rağmen hâlâ cihazı çok merak eden, hatta satın almayı isteyen kullanıcılar iPhone X’i araştırmaktan vazgeçmedi.

iPhone X'in Yeni Dinamik Duvar Kağıdı 


iPhone X'in Yeni Dinamik Duvar Kağıdı

Dünyanın birçok şehrinden her gün sızma görseller, haberler edinirken özellikle bugün iPhone X ile ilgili öyle bir video yayınlandı ki! Apple ya da Apple'ın birlikte iş yürüttüğü bir firmayla çalıştığını düşündüğümüz bir çalışan sahip olduğu iPhone X'in kısa bir videosunu paylaştı.

Videoda ise, Apple'ın daha önce hiç kullanmadığı dinamik bir duvar kağıdı dikkatleri çekti.  Özellikle geniş ekranındaki canlı ve göz alıcı renkler Apple'ın bu konuda kendine ne kadar güvendiğini vurgularken bir de üzerinde canlı bir duvar kağıdının eklenmiş oluşu aklımızda Apple bundan sonra çok daha farklı tasarımlara yelken mi açacak sorusunu getirmiyor değil. Sizce canlı duvar kağıdı mı yoksa klasik iPhone duvar kağıtları mı?


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: