Kategorileri Aç / Kapat

iPhone 8 Plus'ın "Portre Aydınlatması" Özelliği Tanıtıldı (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


iPhone 8 Plus
Apple'ın yeni amiral gemisi telefonu iPhone 8 Plus'ın diğer akıllı telefonlar ile karşılaştırma videolarının yanı sıra özelliklerinin gösterildiği resmi videolar da yayınlanmaya devam ediyor. İlgi çekici pek çok özelliğe sahip olan akıllı telefonun dikkat çekici özelliklerinden biri de fotoğraf çekmeyi farklı bir boyuta taşıyor. "Portre Aydınlatması" ismi ile yayınlanan reklam videosu da bu özelliğe odaklanıyor.

iPhone 8 Plus'ın "Portre Aydınlatması" Özelliği


iPhone 8 Plus - Portre Aydınlatması

Bildiğiniz gibi optik görüntü sabitleyicisine sahip iPhone 8 Plus'ta 12 MP çözünürlüğünde iki arka kamera bulunuyor. Kamera yetenekleri ile dikkat çeken akıllı telefonun ön kamerası da 7 MP çözünürlükte ve F/2.2 diyafram açıklığına sahip.

Reklam videosunda bahsedilen "Portrait Lighting - Portre Aydınlatması" özelliği de fotoğrafları daha dikkat çekici hale getiriyor. Portre modunda fotoğraf çektikten sonra ortam ışığı ile oynamaya ve etkileyici fotoğraflar elde etmeye yardımcı olan bu özellik, fotoğraflarınıza profesyonel bir dokunuş hissi veriyor. Bu özelliğe odaklanan reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: