Kategorileri Aç / Kapat

Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Tanıtıldı (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro
Akıllı telefon dünyasının son zamanlarda moda olmuş "Model ve Model Plus/Pro" isimlendirmeleri yapan markalarına Huawei de eklendi! Uzun zamandır beklenen Mate 10 ve Mate 10 Pro isimli iki modelini duyuran Huawei, artık akıllı telefon değil, zeki yani yapay zekalı işlemcilere sahip telefonlar ürettiğini büyük bir gururla açıkladı.

Mate 10 ve Mate 10 Pro Duyuruldu


Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro Duyuruldu

Kirin 970 adındaki 8 çekirdekli yapay zeka mobil bilgi işlem platformunu kullanan Huawei, güçlü donanımsal özelliklerle desteklediği ve daima kendini geliştirme kapasitesine sahip işlemcisiyle makine öğrenimine yol açıyor. Ayrıca Leica ile dizayn edilmiş 12 ve 20 megapiksel kameralarıyla kullanıcılara nefes kesen bir çekim kalitesi sunuyor.

5.9 ve 6 inç boyutlarında iki farklı ekran boyutuyla gelen cihazlar, oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahip. Ek olarak Huawei Mate 10'un 16:9, Mate 10 Pro'nun da 18:9 OLED panel ekran ile geleceklerini belirtelim.

Her iki model de 4.000 mAh batarya kapasitesi ile gelirken, sadece Huawei Mate 10 Pro'nun ülkemizde satışa sunulacağını söyleyelim. Mate 10 ise yalnızca yurt dışında görücüye çıkacak. Telefonların yurt dışı fiyatları ise Huawei Mate 10 699 euro, Mate 10 Pro ise 799 euro olarak açıklandı. Cihazla ilgili paylaşılan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: