Kategorileri Aç / Kapat

Huawei Mate 10 Pro ve Galaxy Note 8 Kamera Karşılaştırması (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Huawei Mate 10 Pro ve Galaxy Note 8
Huawei, yeni akıllı telefon modeli Mate 10 Pro'yu duyurmasının ardından pazardaki rekabet daha da kızıştı. Kullanıcılar için de hangi akıllı telefonun performansının yanında kamerasının daha iyi olduğuna karar vermek de gittikçe zorlaşıyor. Mrwhosetheboss tarafından hazırlanan video ile de Huawei Mate 10 Pro ve Samsung Galaxy Note 8 telefonlarının kameraları karşı karşıya geliyor.

Huawei Mate 10 Pro ve Galaxy Note 8 Kamera Karşılaştırması


Huawei Mate 10 Pro ve Galaxy Note 8 Kamera Karşılaştırması

Öncelikle Huawei Mate 10 Pro'nun 20 MP Monochrome ve 12 MP RGB olmak üzere çift arka kamerası bulunduğunu, Galaxy Note 8'de ise 12 MP'lik geniş açı ve telefoto özelliklerine sahip çift arka kameranın yer aldığını belirtelim.

Kamera karşılaştırması ile telefonların hangi özelliklerinin ön planda olduğunu görebiliyoruz. Saniyede 30 kare 4K çözünürlükte video çekimi yapılan denemede Note 8 görüntü sabitlemesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca fotoğraf çekiminde de karelerin daha doğal renklere sahip olduğunu görüyoruz.

Huawei Mate 10 Pro'da ise daha doygun bir görüntü görülüyor. Düşük ışık koşulları altında da her iki telefonun başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yayınlanan karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: