Kategorileri Aç / Kapat

GoPro'ya Rakip Aksiyon Kamerası: Casio GZE-1

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Casio GZE-1
Casio, zorlu şartlara dayanıklı saat serisi G-Shock'un tasarımını diğer ürünlerine de aktarıyor. Şirket, yeni duyurusunu gerçekleştirdiği aksiyon kamerası Casio GZE-1 ile GoPro'ya rakip olacak gibi görünüyor. Alışılan tasarımdan farklı olarak karşımıza çıkan aksiyon kamerasının hangi ortama girerse girsin tamamen hazır olduğu da belirtilenler arasında.

Casio GZE-1 Tanıtıldı


Casio GZE-1 Özellikleri ve Fiyatı

21.1 MP 1/2.3 inç arka aydınlatmalı CMOS sensörü ve 13 mm F/2.8 lensiyle oldukça geniş bir görüş açısına sahip olan aksiyon kamerası, Gz EYE serisinin ilk modelini oluşturuyor.

Günümüzde 4K çözünürlüğün standart olmaya başladığını düşünürsek, Casio GZE-1, Full HD çözünürlükte videolar ve 6.9 MP fotoğraflar çekebiliyor. Ayrıca cihaz, saniyede 240 kare yavaş çekim kayıt yapabiliyor.

Zorlu şartlardaki dayanıklılığına bakacak olursak Casio GZE-1; 4 metre yükselikten düşmelere dayanabiliyor, 50 metre derinliğe inebiliyor ve -10 derece sıcaklıklarda dahi çalışabiliyor. Pro Tek Smart WSF-F20 akıllı saati veya GEC-10 kumandası ile kablosuz kontrol edilebilen ürün, boyutundan dolayı LCD ekran barındırmıyor.

İlk olarak ekim ayı sonunda Japonya'da piyasaya çıkacak olan Casio GZE-1'in satış fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi verilmedi.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: