Teknoloji ve İnternet Haberleri
Sponsorlu Bağlantılar
OTOMOBİL
Son içerikler yükleniyor...

Eş Zamanlı Çeviri Yapabilen Kablosuz Kulaklık: WT2 (Video)

Sponsorlu Bağlantılar
Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Çeviri Yapabilen Kablosuz Kulaklık
Simultane bir şekilde çeviri yapan kulaklıklar, çeşitli firmalar tarafından yavaş yavaş geliştirilmeye devam ediliyor. Bir Kickstarter projesi olan WT2 de eş zamanlı çeviriyi bir seviye daha yukarı taşıyor. Proje kapsamında geliştirilen kulaklığın diğer rakiplerine göre dikkat çekici özelliği ise iki çift almanıza ve takmanıza gerek olmaması. Tek çift WT2 alarak biri kendinizde diğeri de iletişim kuracağınız kişide olması yeterli.

Eş Zamanlı Çeviri Yapabilen Kablosuz Kulaklık: WT2


Eş Zamanlı Çeviri Yapabilen Kablosuz Kulaklık: WT2

AirPods tasarımını andıran ve 1-3 saniye arasında çeviriyi gerçekleştirerek iletişimi kolaylaştıran WT2, şimdilik sadece Mandarin Çincesi, İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca ve İspanyolca olmak üzere 6 dil destekliyor. Ayrıca ilerleyen zamanlarda da daha fazla dil desteğinin geleceği belirtiliyor.

Kılıfı içinde şarj olan ve yaklaşık 6 saatlik kullanım imkanı sunan kulaklık, otomatik, manuel ve soru modu olmak üzere üç farklı modda çalışıyor. Otomatik mod, kısmen sessiz alanlarda kullanılırken, manuel modda ise kullanıcılar gürültülü ortamda da iletişim kurabiliyor. Soru modunda ise karşınızdaki kişide kulaklık olmadan WT2'nin uygulaması ile istediğiniz soruyu telefon aracılığıyla karşınızdaki kişiye sorabiliyor ve cevabı ise kendi kulaklığınızda duyabiliyorsunuz.

Son olarak WT2 kulaklığın Kickstarter üzerinden 149 dolardan başlayan fiyatlarla satın alınabildiğini belirtelim.Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Yorumlama biçimi:" menüsünde yer alan,
"Adı/URL veya Anonim" seçeneğine tıklayarak hızlıca yorum gönderebilirsiniz.

Kategori Adı: Webmaster
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Copyright © Başlat Menüsü. Web sitemizdeki içerikler ile hazırlanmaktadır. Tarih: .