Kategorileri Aç / Kapat

Olympus, Yeni Fotoğraf Makinesi OM-D E-M10 Mark 3'ü Tanıttı

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Olympus OM-D E-M10 Mark 3
Olympus, retro tasarımıyla dikkat çeken yeni giriş seviyesi fotoğraf makinesi OM-D EM-10 Mark 3'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Fotoğraflarda veya videolarda oluşabilecek sarsıntılara karşı 5 eksenli görüntü sabitleme sistemiyle gelen aynasız fotoğraf makinesi, maksimumda 25.600'e kadar artırılabilen ISO hassasiyetine sahip 16 megapiksel çözünürlüklü Micro Four Thirds sensörü bünyesinde bulunduruyor.

Olympus OM-D E-M10 Mark 3 Tanıtıldı


Olympus OM-D E-M10 Mark 3 Özellikleri

TruePic VIII görüntü işlemcisi ile güçlendirilen ve 4K video kaydına da imkan tanıyan OM-D E-M10 Mark 3, arka gövdesinde de 1.04 milyon noktalı 3 inç dokunmatik ekrana sahip. Ayrıca hafif ve kompakt tasarımı ile rahat taşınabilen fotoğraf makinesi, dahili elektronik vizör, mobil cihazlarla kontrol ve paylaşım imkanı sunan dahili Wi-Fi ve metal kontrol halkaları ile donatılmış.

Tam dolu pille 330 kare çekim imkanı sunan, siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan OM-D E-M10 Mark 3, eylül ayının sonundan itibaren yaklaşık 649 dolara satışa sunulacak. 14–42mm EZ lensle birlikte ise fiyatı yaklaşık 799 dolar olacak.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: