Kategorileri Aç / Kapat

Mini Fotoğraf Yazıcısı HP Sprocket Türkiye'de Satışta

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


HP Sprocket
Akıllı telefonunuz ile bolca fotoğraf çekmeyi seviyor musunuz? Üstelik bunları istediğiniz zaman fotoğrafçıya ya da şipşak fotoğraf makinesine gerek kalmadan bastırabileceğinizi söylesek. Çektiğiniz fotoğrafları kendi başınıza bastırabileceğiniz ve 5 x 7,6 cm boyutlarında fotoğraflar basabilen HP Sprocket, nihayet Türkiye'de satışa sunuldu.

HP Sprocket Türkiye'de Satışta


HP Sprocket Özellikleri ve Fiyatı

Avuç içi boyutuyla kolayca taşınabilen ve anılarınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olan HP Sprocket, iOS ve Android cihazlar ile uyumlu olan yazılımı sayesinde akıllı telefonunuza bağlanarak istediğiniz fotoğrafları düzenleyip, tek dokunuşla çıktı alabilmenizi sağlıyor. Ayrıca ürünün baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde isterseniz fotoğraflarınızı herhangi bir yere de yapıştırabilirsiniz.

Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulan HP Sprocket, HP ZINK fotoğraf kağıdı kullanıyor ve her bir paketinde 20 adet baskı kağıdı yaklaşık 49 TL'ye satın alınabiliyor. Türkiye’de satışa sunulan HP Sprocket ise 10 yapraklı HP ZINK fotoğraf kağıdı ile birlikte 499 TL'ye alınabiliyor.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: