Kategorileri Aç / Kapat

iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8 Düşme Testi (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8
Apple, geçtiğimiz günlerde duyurusunu gerçekleştirdiği yeni akıllı telefon modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile istediği çıkışı yakalayamadı. Eski modellerine nazaran yeni akıllı telefonlarının çıkışında eskisi gibi yüksek satın alım rakamları görülmedi. Telefonlar ile de internet üzerinde paylaşılan videolar artmaya devam ediyor. Şimdi de iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8'in düşme testi videosu paylaşıldı.

iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8 Düşme Testi 


iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8 Düşme Testi

YouTube üzerinden paylaşılan düşme testi videosunda telefonlar, belirli yükseklikten arka, kenar ve ön yüzeyleri üzerine düşürülüyor ve dayanıklılıkları test ediliyor. İlk aşamada beton zemin üzerine arka yüzeyi gelecek şekilde düşürülen akıllı telefonlar, arka yüzeyindeki cam paramparça olmasıyla karşılaşıyor.

İkinci aşamada kenarları çarpacak şekilde yere bırakılan telefonlar, kenarlarında ezikler oluşsa da ekranları etkilenmiyor. Üçüncü aşamada da ön yüzeyleri üzerine düşen telefonların her ikisinin ekranı parçalanıyor.

Bonus aşamasında da her iki telefon çelik zemine düşürülüyor. Birçok cihazın çalışamayacak duruma geldiği çelik zemine düşüş eyleminde Samsung Galaxy Note 8 on kez düşmesine rağmen kamera çalışmasa da genel olarak çalışmaya devam ederken, iPhone 8 Plus ise sekizinci düşüşünde bozuluyor. iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8'in düşme testinde karşı karşıya geldiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: