Kategorileri Aç / Kapat

Gmail için Kullanışlı Chrome Eklentisi: Checker Plus for Gmail

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Gmail Chrome Eklentisi
Google'ın popüler e-posta servisi olan Gmail'i ve internet tarayıcısı Chrome'u kullanıyorsanız, bu iki aracı birleştirerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Gmail için Chrome eklentisi arayanlar için geliştirilen Checker Plus for Gmail adlı eklenti, Gmail hesabınızın kontrolünü sağlamak ve kolaylıklar sağlamak için tasarlanmış oldukça başarılı ve etkili bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde e-postanıza aralıklarla bakmanıza gerek kalmadan gelen e-postaları kolayca okumanız veya fark etmeniz sağlanmaktadır.

Gmail Chrome Eklentisi: Checker Plus for Gmail


Checker Plus for Gmail

Aşağıdaki adres vasıtası ile eklentiyi Chrome tarayıcınıza dahil ettikten sonra, Gmail hesabınızı açmadan eklenti sayesinde hesabınız aralıklarla otomatik olarak kontrol edilecek ve e-posta geldiğinde haber alabileceksiniz.

Ayrıca birden fazla e-posta hesabını kolayca yönetebilir, sesli bildirim desteği sayesinde gelen e-postalardan hemen haberdar olabilirsiniz. Bununla birlikte yeni gelen e-postalarınızı gönderenin fotoğrafı ile görüntüleyebilir, masaüstü bildirimi alabilir, dinleyebilir, okuyabilir veya silebilirsiniz.

Chrome eklentileri arasında en popüler olanlardan biri olan Checker Plus for Gmail ile zaman tasarrufu sağlayabilir ve daha verimli çalışabilirsiniz. İlgili eklentiye ücretsiz olarak aşağıdaki adresten ulaşabilir ve tarayıcınıza kurabilirsiniz.

Eklenti Adresi: Checker Plus for Gmail

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: