Kategorileri Aç / Kapat

Bose, İlk Kablosuz Kulaklığını Duyurdu: SoundSport Free (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Bose SoundSport Free
Son zamanlarda farklı markaların çıkardığı kablosuz kulak içi kulaklıklara bir yenisi daha eklendi. Bose, ilk kablosuz kulak içi kulaklığının tanıtımını gerçekleştirdi. Apple'ın AirPods kulaklığının yanı sıra Sony'nin WF-1000X ve Bang & Olufsen'in tanıttığı BeoPlay E8'e rakip olarak geliştirilen Bose SoundSport Free, müzik tutkunları için tamamen kablosuz bir müzik dinleme deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Bose SoundSport Free Özellikleri ve Fiyatı


Bose SoundSport Free Özellikleri ve Fiyatı

StayHear+sport silikonlarıyla yoğun faaliyetler sırasında rahat bir kullanım sunan kulaklık, IPX4 sertifikası sayesinde de su sıçramalarına karşı dayanıklı olarak üretilmiş.

Tam dolu şarjlıyken 5 saate varan kullanım imkanı sunan kablosuz kulaklık, Bose Connect iOS uygulaması sayesinde de kulaklığını kaybeden kullanıcıların bulmaları için kolaylık sağlıyor.

Siri ve Google Assistant ile uyumlu olan ve Bluetooth desteği de sunan Bose SoundSport Free, yurt dışında ön siparişe satışa sunulmuş durumda. Ekim ayından itibaren piyasaya sunulacak olan kulaklığın satış fiyatı ise yaklaşık 250 dolar olarak açıklandı.

Bose SoundSport Free Tanıtım VideosuBeğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: