Kategorileri Aç / Kapat

Razer'dan Yeni Xbox One Oyun Kumandası: Wolverine Ultimate

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Razer Wolverine Ultimate
Oyuncu ekipmanları ile tanınan Razer, geliştirdiği birbirinden güzel ekipmanlara bir yenisini daha ekledi. Xbox One ve PC kullanıcılarını hedefi olarak belirleyen Razer, yeni oyun kumandasını duyurdu ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Xbox One X çıkışı yaklaşırken, Razer tarafından Xbox One oyuncuları için yeni oyun kumandası Wolverine Ultimate sahneye çıktı.

Razer'dan Yeni Xbox One Oyun Kumandası!


Razer Wolverine Ultimate Özellikleri

Razer Wolverine Ultimate isimli oyun kumandasına baktığımızda standart Xbox One kumandasının modifiye edilmiş halini gördüğümüzü söyleyebiliriz. Xbox logosunu çevreleyen LED ışıkların ekipmana oldukça hoş bir hava kattığı da görülüyor. Ayrıca led ışıkların rengi ve aydınlanma şeklinin de değiştirilebildiğini belirtelim.

Razer Wolverine Ultimate Fiyatı

Oyun kumandasının alt tarafında yer alan ve ses, mikrofon gibi ayarları tek dokunuşla kontrol edebileceğiniz mini kontrol paneli de dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer bir detay olarak da D-Pad tasarımı ve kumanda arkasındaki dört tetikleyicisi göze çarpan Razer Wolverine Ultimate, Xbox One Elite Controller'a rakip olabilir.

Son olarak oyun kumandasının eylül ayından itibaren yaklaşık 160 dolar yurt dışı fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: