Kategorileri Aç / Kapat

HBO, Bölümleri Yayınlamaması için Hackerlara Para Teklif Etti!

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Game of Thrones
HBO, 1.5 TB boyutlarındaki veriyi hackerlara kaptırdıktan sonra sonuca varmak için mücadeleye devam ediyor. Son olarak oyuncuların kişisel adres ve telefonlarının da internette yayınlanmasıyla HBO, bunu sonlandırmak için hackerlara para teklifinde bulundu. Popüler dizi Game of Thrones'un son bölümünü henüz resmi olarak yayınlanmadan internete sızdıran hackerların elinde e-posta bilgilerinin yanı sıra başka dizilerle ilgili de oldukça fazla veri bulunduğu biliniyor. Tam olarak verilen ne olduğu bilinmese de Ballers ve Room 104 dizilerinin bölümleri de internette yayınlandı.

Game of Thrones Bölümleri Çalındı

Hackerların tüm verileri teslim etmek için istedikleri 15 milyon dolara karşılık HBO, komik bir rakam ile cevap verdi. HBO, kötü niyetli kişilerin ellerindeki veriler için 250 bin dolar teklif etti.

Game of Thrones ve diğer dizi verileri ile birlikte oyuncuların adresleri, telefonları ve belki de daha fazla bilgiye sahip oldukları düşünülünce 250 bin dolar oldukça düşük sayılabilir. Bakalım şirket bu durum hakkında daha neler yapacak?

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: