Kategorileri Aç / Kapat

Galaxy Note 8'de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Galaxy Note 8
Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Galaxy Unpacked etkinliği ile tanıtılan Galaxy Note 8, eylül ayının sonlarına doğru kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Tasarımı ve teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken akıllı telefonda ekran görüntüsünü almak için de 3 farklı adım bulunuyor. Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma konusunda aşağıdaki adımlardan birini uygulayarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Galaxy Note 8 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?


Galaxy Note 8 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

  • Galaxy Note 8 akıllı telefonuna sahip olduysanız ve ekran görüntüsü almak istiyorsanız, yapacağınız adımlardan biri S Pen kalemini yerinden çıkartarak açılan seçimlerden "Akıllı Seçim" seçeneğini seçip, ardından da ekran görüntüsü almak istediğiniz alanı seçmek.

  • Ekran görüntüsü almanın ikinci bir adımı da akıllı telefonlarda standart olarak yapılan işlemlerden biri olan güç ve ses kısma butonuna aynı anda basılı tutmak.

  • Bir diğer yöntem ise Samsung telefonlarında yer alan avuç içi hareketi. Ayarlar menüsündeki Gelişmiş Seçenekler bölümünde bu özelliği aktif ettikten sonra elinizi ekran üzerinden kaydırarak ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Hareketi aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Galaxy Note 8'de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü almak bu kadar basit. Ayrıca Galaxy Note 8 fiyatı hakkında da bilgi verecek olursak; gece siyahı, orkide grisi ve altın sarısı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak olan Galaxy Note 8'in 4.999 TL fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: