Kategorileri Aç / Kapat

Fitbit, İlk Akıllı Saatini Resmi Olarak Duyurdu (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Fitbit Ionic
Aktivite takip cihazları geliştiren bir firma olan Fitbit, Pebble ve Vector gibi saat üreticilerini bünyesine ekledikten sonra ilk akıllı saatini resmi olarak görücüye çıkardı. Fitbit Ionic ismiyle tanıtılan akıllı saat, Apple Watch'u odağına alıyor. Tasarım olarak şık görünen keskin kare ekrana sahip olan Fitbit Ionic, dahili GPS, temassız ödeme ve kalp ritmi sensörü ile geliyor.

Fitbit Ionic Tanıtıldı!


Fitbit Ionic Özellikleri

Aktivite takip cihazlarında alışılan bir özellik olan uyku kalitesi ölçme özelliğini bünyesinde bulunduran akıllı saat, sahip olduğu SpO2 sensörü ile kandaki oksijen seviyesini ölçüyor ve uyku apnesi gibi rahatsızlığın olup olmadığını anlayabiliyor.

Ayrıca 50 metreye kadar suya dayanıklılık, dört gün dayanabilen batarya ömrü ve 2,5 GB kapasiteli dahili hafızaya sahip olan Fitbit Ionic, Strava, Accuweather, Flipboard gibi uygulamalar ile donatılmış. Adidas ile anlaşan firma, gelecek yıl içinde saatin Adidas için özel versiyonunu da satışa sunmayı planlıyor. Akıllı saatin yurt dışı fiyatının ise yaklaşık 300 dolar olduğunu da belirtelim.Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: