Kategorileri Aç / Kapat

Düğün Fotoğrafçısını Haksız Yere Suçlayan Çifte Rekor Ceza! (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Düğün Fotoğrafçılığı
Dallas'ta yaşayan ve dünya evine girmeye hazırlanan bir çift, düğünlerinin fotoğrafını çekmesi için iki yıl önce Andrea Polito ile anlaştı. Geçimini de bu işten sağlayan Polito, çift ile yaşadıkları sorun nedeniyle iki yıl hukuk mücadelesi verdi. Sonuçlanan dava düğün fotoğrafçısının lehine sonuçlanarak evlenen çifte rekor tazminat cezası ile geri döndü.

Düğün Fotoğrafçısını Haksız Yere İtibarsızlaştırmaya Rekor Ceza!


İki yıl önce düğün fotoğraflarının çekilmesi için fotoğrafçı ile 6 bin dolara anlaşan çift, işler bittikten ve fotoğraflarını almaya gittiklerinde anlaşmazlık yaşadı.

Düğün Fotoğrafçısını Haksız Yere Suçlayan Çifte Rekor Ceza!

Andrew ve Neely Moldovan çifti, düğün albümünü alabilmek için ek olarak 150 dolar daha ödenmesi istenince kabul etmeyerek, durumu yasal yollardan halletmek yerine sosyal medyadan seslerini duyurma yolunu seçti. Üstelik düğün fotoğrafçısı sorunu çok büyütmemek için düğün albümünü ücretsiz vermeyi kabul etse de çift, bunu reddederek sosyal medyadan kötülemeyi tercih etti. İşini kaybetmesi için her şeyi yaptılar ve Andrea Polito iki yıldır iş yapamadı. Sosyal medya paylaşımları o kadar dikkatleri çekti ki televizyonlarda da haberlere çıktı. Tabii bu durum düğün fotoğrafçısı Andrea Polito'nun işlerinin yanı sıra itibarını da sarstı.

İki senedir kötü durumda olan ve itibarını geri kazanmak isteyen Polito için mahkeme sonuçlandı. Mahkeme sonucunda yapılan işte 6 bin dolarlık paket içerisinde düğün albümünün yer almadığı ve bunun baştan belirtildiği ortaya çıktı. Uzun sürecin ardından hakim Andrea Polito'nun haklı olduğuna ve 150 dolarlık düğün albümü için sosyal medyadan itibarsızlaştırma yoluna giden Andrew ve Neely Moldovan çiftinin 1.08 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: