Kategorileri Aç / Kapat

Canlı Yayın Destekli Giyilebilir Kamera: FrontRow (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


FrontRow
Giyilebilir teknolojik cihazların geliştirilmesi son yıllarda ilgiyle doğru orantılı olarak giderek artıyor. Ubiquiti Networks şirketi de FrontRow olarak adlandırdığı giyilebilir kamerasıyla tüketicilerin dikkatlerini çekmeye çalışıyor ve başarıyor da diyebiliriz. Android işletim sistemli cihaz pusula veya Spotify gibi üçüncü parti yazılımları çalıştırırken, asıl özelliği Facebook, YouTube ve Twitter üzerinden rahat ve pratik bir şekilde kaliteli olarak canlı yayınlar gerçekleştirmeye imkan tanıyor.

Canlı Yayın Destekli Giyilebilir Kamera: FrontRow


FrontRow Fiyatı Ne Kadar?

Dokunmatik ekranının yanı sıra bekleme modundayken 50 saate varan pil ömrü sunan cihaz, kullanıcıların iki saate kadar video kaydına ve canlı yayın yapabilmesini sağlıyor. Ayrıca diğer bir dikkat çekici özelliği ise hikaye modu özelliği sayesinde birkaç saniyede bir fotoğraf çekiyor ve fotoğraflardan time-lapse videosu hazırlıyor. Ek olarak, bu moddayken 16 saate kadar çalışabildiğini de belirtelim.

148 derecelik görüç açısı sunan 8 megapiksellik çözünürlük ile Full HD video kaydedebilen ana kameranın yanında 5 megapiksellik ikinci bir kameraya sahip olan FrontRow, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesine sahip. İki farklı renk seçeneği ile satışta olan cihazın yurtdışı satış fiyatı ise 399 dolar.


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: