Teknoloji ve İnternet Haberleri
Sponsorlu Bağlantılar
OTOMOBİL
Son içerikler yükleniyor...

Age Of Empires 4 Geliyor! (Video)

Sponsorlu Bağlantılar
Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Age Of Empires 4
Gerçek zamanlı strateji oyunu denildiğinde ilk akla gelen ve oldukça fazla oyuncusu bulunan efsanevi oyun Age of Empires serisi, 12 yıl aradan sonra dördüncü oyunu ile tekrar sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Microsoft, GamesCom 2017 için hazırladığı tanıtım videosu ile Age of Empires 4 müjdesini vermiş oldu. Relic Entertainment tarafından geliştirilen oyun, 12 yıllık ardan sonra PC oyuncuları ile buluşmaya ve eskisi gibi saatlerce hasret gidermeye hazırlanıyor.

Age Of Empires 4 Geliyor!


Age Of Empires IV Geliyor!

Yayınlanan tanıtım videosu ile Roma İmparatorluğu'ndan kızılderililere, devrimcilerden kabilelere kadar geniş bir konsept göze çarpıyor. Bu bile oyunu bekleyenlerin ilgisini oldukça çekti ve heyecanı arttırdı diyebiliriz.

Oyuna ait bir oynanış videosu ve net bir çıkış tarihi ise henüz yok. Ayrıca yapılan açıklamalardan bir diğeri de Age of Empires 2 ve Age of Empires 3'ün "definitive" versiyonları da yolda. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Yorumlama biçimi:" menüsünde yer alan,
"Adı/URL veya Anonim" seçeneğine tıklayarak hızlıca yorum gönderebilirsiniz.

Kategori Adı: Webmaster
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Copyright © Başlat Menüsü. Web sitemizdeki içerikler ile hazırlanmaktadır. Tarih: .