Kategorileri Aç / Kapat

Uncharted: The Lost Legacy için Yeni Oynanış Videosu Geldi

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Uncharted: The Lost Legacy
Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog ortaklığı ile geliştirilen ve 2016'nın sonunda duyurusu yapılan Uncharted: The Lost Legacy, oyunseverler tarafından bu yılın merakla beklediği yapımlarından biri. Oyun için paylaşılan yaklaşık 14 dakikalık oynanış videosu ile de bekleyenlerin merakı daha çok artacağa benziyor. Yepyeni bir hikaye ile gelecek olan oyun, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun bir yıl sonrasını konu alıyor.

Ayrıca Uncharted 2 oynayanların tanıyacağı Chloe isimli yan karakterin ve son oyunda yer alan Nadine Ross isimli karakter, bu oyunda karşımıza çıkıyor.

Uncharted: The Lost Legacy Oynanış Videosu

Geliştirici Naughty Dog tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamayla oyunun gold statüsüne ulaştığı, yani tamamlandığı ve seri üretime hazır olduğu belirtildi.

Yaratıcı yeni bulmacaların üst düzey grafiklerle sunulacağı Uncharted: The Lost Legacy, 22 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 23 Ağustos'ta da Avrupa'da PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Uncharted serisinin son oyunu olacak olan oyunun yayınlanan yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler...

Uncharted: The Lost Legacy Oynanış VideosuBeğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: