Kategorileri Aç / Kapat

Atari, Hoparlörlü Şapkasını Duyurdu: Speakerhat

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Atari Speakerhat
Bir döneme damgasını vuran oyunlar ve konsollar geliştiren Atari, kendi dönemindeyken oyun dünyasının en önemli şirketlerinden biriydi. Oyun piyasasında neredeyse hiç görülmeyen şirket, AtariBox isimli bir konsol hazırlığının yanı sıra ilginç ürünler geliştirmeye devam ediyor. Dikkat çekici son teknoloji ürünü ise hoparlörlü şapka. Speakerhat ismi verilen şapkanın ne kadar ilgi göreceğini ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Hoparlörlü Şapka: Speakerhat


Speakerhat

Audiowear isimli giyilebilir ses sistemleri firması ve Atari'nin ortaklaşa bir çalışma ile geliştirdiği Speakerhat, sıradan bir beyzbol şapkası tasarımının içerisinde iki adet hoparlör barındırıyor.

Bluetooth özelliği sayesinde ses aktarımı yapılabilen şapkanın mikrofon bağlantısı ile de sesli görüşme yapılabileceği dile getiriliyor. Daha çok spor tutkunlarının ilgisini çekeceği düşünülen hoparlörlü şapka, çok farklı bir ses deneyimi sunacak gibi duruyor. 2017'nin ilerleyen dönemlerinde satışa çıkarılacak olan ürünün çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: