Kategorileri Aç / Kapat

Android Wear'lı Akıllı Saatler: Tichwatch S ve Tichwatch E (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Mobvoi Tichwatch
Yatırım alarak yenilikçi teknolojilerini hayata geçirmeyi düşünen girişimciler, fon toplama platformu Kickstarter üzerinden bunu gerçekleştirebiliyor. Çinli Mobvoi şirketi de aynı şekilde yeni akıllı saatleri için platform üzerinden fon toplamayı başlattı ve başarıyla yatırımını aldı. Hoş bir tasarıma sahip olan Tichwatch S ve Tichwatch E isimli akıllı saatler, ihtiyaç duyulan özellikleri uygun fiyatla birlikte kullanıcılara sunmak için hazırlanıyor.

Uygun Fiyata Android Wear'lı Akıllı Saat: Tichwatch


Android Wear işletim sistemi yüklü olarak gelecek olan akıllı saatler, 1,4 inç boyutlarında OLED ekran, MediaTek 2601 çift çekirdekli işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB dahili hafıza ile geliyor. Ayrıca iki modelde de 6 saate kadar müzik deneyimi ve konuşma ile 120 saate kadar bekleme süresi vadeden 300 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

Tichwatch S ve Tichwatch E

Modeller arasındaki fark ise GPS modülünün konumunda. Tichwatch S modelinde kayış bölgesinde bulunan GPS, Tichwatch E modelinde ise saatin gövdesinde konumlandırılmış. IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olan iki modelde de kalp ritmi sensörü ile Wi-Fi bağlantısı yer alıyor. 

Fiyat konusunda da Ticwatch E modeli 119 dolar, Ticwatch S modeli ise 139 dolar fiyat etiketiyle ve üç farklı renk seçeneğiyle birlikte kasım ayından itibaren satışa sunulacak.

Tichwatch S ve Tichwatch E Tanıtım Videoları
Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: