Kategorileri Aç / Kapat

Amazon, Mesajlaşma Uygulamasını Geliştiriyor

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Amazon
Popüler mesajlaşma/iletişim uygulamalarının günlük milyarlarca gönderim istatistikleri doğrultusunda, günümüzün en popüler uygulamalarından biri mesajlaşma uygulamalarıdır desek yanlış olmayacaktır. Bu nedenle de kullanıcılar ihtiyaçlarını karşılayabilecek, gerekli özellikleri bünyesinde barındıran mesajlaşma uygulamalarını daha çok incelemektedir.

Amazon'un Kendi Mesajlaşma Uygulaması: Anytime


Amazon Anytime

Ünlü e-ticaret ve bulut bilişim şirketi olan Amazon, yoğun ilgiyi gördüğünden pastadan payını almaya hazırlanıyor. Anytime adını verdiği kendi mesajlaşma uygulamasını geliştiren Amazon, Android ve iOS platformları için geliştirilen uygulamanın mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme, fotoğraf ve videolara filtre uygulama ve paylaşma, diğer kullanıcılarla etkileşim, çıkartma ve GIF kullanma ile oyun oynama gibi tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan sunacağını açıkladı.

Amazon Anytime Mesajlaşma Uygulaması

Ayrıca zengin özellikleri bünyesinde barındıracak olan Amazon Anytime, mobil cihazların yanı sıra masaüstü cihazlarda da kullanılabilecek. Ek olarak asıl alanı alışveriş olan Amazon'un bu sektörü bir şekilde uygulamasının içerisine dahil edebileceği de düşünülüyor. Bu yönde, kullanıcıların uygulama üzerinden alışveriş yapabileceği ve müşteri hizmetleri ile iletişim kurabileceği de ileri sürülenler arasında.

Ne zaman kullanıma hazır hale geleceği henüz belli olmayan Amazon Anytime, Facebook Messenger ve Whatsapp gibi uygulamaların yanında başarı gösterebilecek mi hep birlikte göreceğiz. 

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: